Бу в медиите :)

април 7, 2008

Преди няколко месеца излезе интервюто с мен в сайта на Естествено (където мило са ме сложили в графа ‘известни личности’, благодаря, момичета! :D )

Миналия месец Топ Блог също публикуваха интервю с мен в категория Блог каузи, за което много им благодаря - наистина оценявам жеста да помогнат да се разпостраняват идеите, които застъпвам.

Днес излезе интервюто ми в Аз - жената - електронно списание за жени. Искрени благодарности на екипа не само за интервюто, но и за интересното он-лайн списание, в което има за всеки по нещо!

Entry Filed under: разни. Етикети: , , .

13 Comments Add your own

  • 1. Ангел Грънчаров  |  април 7, 2008 at 12:42 pm

    Извинявам се, това “Бу” какво значи?! Не мога да спя вече, не ми се удава да го разтълкувам :-)

  • 2. Бу  |  април 7, 2008 at 12:49 pm

    :lol: Бу е кирилизираният ми нийкнейм, с който започнах да се появявам он-лайн през 2000-та. От английското “boo” – в смисъл на плаша някого в тъмното, а не на освиркване :)
    Наскоро ми казаха, че значело нещо на индийски… но скоропостижно забравих какво. Беше нещо приятно, всеки случай :)

  • 3. smiling  |  април 7, 2008 at 1:48 pm

    Радвам се, че го харесвате, мисля, че интервюто се получи много добре. Поздрави!

  • 4. Eowyn  |  април 7, 2008 at 7:16 pm

    Бу, накъдето цъкна в нета, ти изскачаш :)

  • 5. Бу  |  април 8, 2008 at 4:28 am

    Конспирация, Ео! :mrgreen:

  • 6. Поли  |  април 8, 2008 at 7:00 am

    Да, интервюто е страхотно :-)

  • 7. Ивката  |  април 8, 2008 at 9:11 am

    Аз имах една позната, която когато казваше, че кърми сина си (вече почти на 3 години), всички доктори й се караха. Честно си признавам, че тогава, може би преди 3-4 години, и аз го смятах за най-малкото неприемливо. Ти промени отношението ми! :)

  • 8. Бу  |  април 8, 2008 at 9:16 am

    Ивка, много мило :D
    Аз винаги честно си признавам, че докато бях бременна, никога не ми е минавала мисъл, че децата могат да се кърмят толкова време - най-дългият срок, който бях чувала, беше десет месеца. Чак по-късно разбрах от баба ми, че тя, например, е кърмила 1,2 и 1,4 години, а самата тя и братята и сестрите й са били кърмени по 2-3 години и това е било нормата навремето - нещо като минимум, макар че всички баби разказват истории за кърмени деца на по пет години. С времето моето отношението също се промени :)

  • 9. pearly  |  април 8, 2008 at 10:50 am

    Интервютата са чудесни! Брех какъв заразен тип си! :)
    С обич! :)

  • 10. pearly  |  април 8, 2008 at 10:54 am

    Да се допълня - кърмаческите ти снимки са прекрасни, емоционално наситени. От едното немного сложно, но не и просто кърмене избухват толкова чувства, че мога само да се поклоня пред делата ти!!!!

  • 11. 100jan  |  април 8, 2008 at 1:12 pm

    Аз пък съм явно влюбен в Бу вече… Вече две години? Леле, колко бързо минава времето…

  • 12. Бу  |  април 8, 2008 at 1:21 pm

    Хахаха, 100jane, ще ме вкараш във филми :lol:

  • 13. мирела  |  април 14, 2008 at 3:17 pm

    Като прочетох хубавото ти интервю ми се прииска да споделя за моето най-нестандартно място, на което съм кърмила. На касата в един супермаркет. Не на опашката-вече бях на касата, когато Ясен (тогава на година и 5-6 месеца)нададе вой и започна да бърка в потника ми: “Тутучеее” (да сучеее). Нямаше как, той сам си ги извади, а хората ми прибираха продуктите в чантите, докато аз балансирах някак си и се мъчех да извадя пари… :)

Leave a Comment

Required

Required, hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Харесвате ме? Покажете го. Кликайте редовно!

Блог класацията на България

Категории

(cc) Бу

Съдържанието на този блог е лицензирано под Creative Commons. Прочети повече тук!

абонирайте се

  Add to Technorati Favorites
OnePlusYou Quizzes and Widgets

RSS Четете ме

RSS микро

Искам да кажа, че:

kanew on Тооопли, молим,…
Димич on Краставиците са …
Елена on Top 10 най-страхови…
Desi on Тооопли, молим,…
Калин Геор… on Top 10 най-страхови…

Щъркелов Биг Брадър

Българските блогове

Блогосфера Бутон за Класация на блоговете

Най-четено

Етикети

Последни публикации

архивите са живи!

 

април 2008
П В С Ч П С Н
« мар   май »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Служебни

(cc) Бу

Creative Commons License
Някои права запазени! Съдържанието на този блог е лицензирано под Creavite Commons BY-NC-ND. Прочети повече тук!

Кой е тук?

web stats

Blog Stats

блогове/други

кърмене/родителство